Vyhledávání


Kontakt

Autoservis Otnice Jaroslav Kulhánek
Kancelář: Dědina 31 Otnice 68354

+420 737 487 614

E-mail: autoservis-otnice@seznam.cz

Ohodnoťte naši práci

Datum: 08.11.2016

Vložil: Lukáš a Radim

Titulek: MAKAT!

Soudruh Kulhánek pracuje na 100% děkujeme za spolupráci v odběru osobních pneumatik a pevně věřím, že má nejlepší ceny v okrese!!!

Datum: 16.06.2016

Vložil: V. Fedra

Titulek: První zkušenost

U pana Kulhánka jsem si jako první "zkušební" zakázku nechal opravit karoserii, ošetřit podvozek proti korozi a udělat geometrii. S celkovým přístupem, komunikací a cenou jsem byl velmi spokojen, příště zamířím zase do Otnice - těch 15km navíc z Brna se vyplatí :)

Datum: 15.12.2014

Vložil: Martina

Titulek: Doporučení

Servis u pana Kulhánka doporučuji, na čem se domluvíme, to platí, což ne vždy je standardem ostatních servisů, většina naslibuje a neplní termíny. Velmi dobrý přístup, ochota, příjemné jednání a zejmína PŘÍJEMNÁ CENA!!!

Datum: 30.06.2014

Vložil: Viťa

Titulek: Už nekašlu

Vlastním 4 roky staré auto a tento rok jsem vždy po zapnutí klimatizace dostával dráždivý kašel.
V pondělí jsem si nechal kompletně naplnit, vyčistit a vydezinfikovat klimatizaci a hned jsem na vlastní nos ucítil ten rozdíl. Kašel je pryč a já zase mohu
v klidu i v tomto vedru "klimovat". Určitě všem doporučuji servis u pana Kulhánka.

Datum: 30.06.2014

Vložil: Rosťa

Titulek: Spokojenost

V autoservisu jsem byl vždy spokojen a vždy bylo vše dle mých představ. Profesionální přístup, znalosti a ochota, prostě super.
Není důvod jezdit jinam.
Například, pneumatiky jsem nechával přezouvat v různých pneuservisech, ale až u pana Kulhánka jsem poznal jak mají vypadat dobře vyvážená kola, "naprosto luxusní jízda".
Mohu jen doporučit.